Burak ne demek istedi?

15-01-18 hdomac 0 comment

Burak Yılmaz’ın açıklamaları insanların akıllarıyla alay etmek gibiydi. Neymiş, yurtdışından transfer teklifi almış. Bir de gülerek yurtiçini ima etmeler. Teklif alan her oyuncunun gitme ihtimalı varmış. Şimdi bu sözlerin altını doldurulam. Burak Yılmaz sen daha 5 ay önce Trabzonspor’a gelmedin mi? Hem de Çin’den kaçarcasına. Beşiktaş’a transfer olma isteğin Şenol Hocanın istemesine karşın, camianın tepkisiyle karşılanmadı mı? Beşiktaş’ı bir kenara koyalım, seni kim alır? Maddi kriz içinde kıvranan kulüpler mi? Uzatmayalım, sana kucak açan Trabzonspor camiasına yaptığın haksızlık. Bunu sen de biliyorsun, ya da yaptığın hatayı anladın ki bugün formayı öptüğün fotoğrafları paylaşıyorsun. Önce yarala sonra tedavi et, olmadı Burak…
Ya para konusuna getirilen üstü örtülü sözler ne? Sanki bütün kulüpler oyuncularına paralarını ödüyor, bir tek Trabzonspor’da sıkıntı var. Bir de abileri olduğunu söylediğin, haklarını korumaya çalıştığın futbolcular… 2016 Avrupa Şampiyonası’nda Arda Turan ile birlikte para konusu yüzünden yaşadıklarını ne çabuk unuttun.
Burak Yılmaz, iyi golcüsün, iyi futbolcusun… Bu nedenle iyi yaptığın işe devam et. Kelimelerini tart…Unutma söz ağızdan çıkana kadar senin esirin, çıktıktan sonra sen onun esiri olursun.